Tweede jaar uit het 2 -jarig modeltraject Mt1 versie 5

Onderwijstaal Nederlands

1 - algemene opleidingsonderdelen

NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
9Machinaal leren12TW06Joni Dambre601806
10Informatiebeveiliging22TW05Eric Laermans601806

2 - keuzeopleidingsonderdelen

Op te nemen: 18 studiepunten te selecteren uit de onderstaande lijst. Na goedkeuring door de faculteit.
NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
1Geavanceerde modulatie en codering [en] 2TW07Heidi Steendam301204
2Geavanceerde multimediatoepassingen [en] 2TW06Erik Mannens301204
3Analoge elektronica1TW06Pieter Rombouts601806
4Compilers2TW06Bjorn De Sutter601806
5Ontwerpmethodologie voor FPGA's [en] 1TW06Dirk Stroobandt601806
6Computersturing van industriële processen [en] 1TW08Clara-Mihaela Ionescu601806
7Computergrafiek [en] 2TW07Aleksandra Pizurica301806
8Digitale bouwstenen2TW06Jan Doutreloigne52.51806
9Documentverwerking [en] 1TW07Antoon Bronselaer301204
10Estimatie- en decisietechnieken [en] 1TW07Sofian De Clercq301204
11Beheer van imperfecte data2TW07Guy De Tré301204
12Breedband kabel-TV- en huisnetwerken [en] 1TW05Luc Martens451204
13Beeldverwerking1TW07Wilfried Philips67.51806
14Informatiebeheer1TW07Guy De Tré601806
15Artificiële intelligentie [en] 1TW07Aleksandra Pizurica52.51806
16Modulatie en detectie [en] 1TW07Marc Moeneclaey601806
17Netwerkmodellering en -ontwerp [en] 2TW05Mario Pickavet301204
18Optimalisatietechnieken2TW07Wilfried Philips601806
19Programmeertalen [en] 2TW05Eric Laermans601806
20Robotica [en] 1TW06Tony Belpaeme601806
21Sensoren en actuatoren [en] 2TW06Herbert De Smet451806
22Signaalverwerking [en] 2TW06Nilesh Madhu601806
23Softwarearchitectuur [en] 1TW05Frank Gielen601204
24Softwarebeheer2TW05Jozef De Man37.51806
25Spraakverwerking [en] 2TW06Kris Demuynck301204
26Prestatie-analyse van telecommunicatiesystemen [en] 1TW07Sabine Wittevrongel301204
27Internet of Things [en] 1TW05Jeroen Hoebeke57.51806
28Softwarehacking en -protectie [en] 1TW06Bjorn De Sutter601806
29Big Data Science [en] 2TW06Tijl De Bie601806
30Discrete algoritmen2WE02Veerle Fack451656
31Fundamenten van programmeertalen1WE02Christophe Scholliers451656
32Aanbevelingssystemen [en] 2TW05Luc Martens601806
33Speltheorie met ingenieurstoepassingen [en] 1TW07Heidi Steendam601806
34Blockchain: technologie en applicaties [en] 1TW06Bjorn De Sutter15903
35Computational Challenges in Bioinformatics [en] 2WE02Peter Dawyndt601806

3 - keuzeopleidingsonderdelen

Op te nemen: 18 studiepunten uit 1 mogelijkheid uit de onderstaande lijst. Na goedkeuring door de faculteit.

3.1 - Keuzeopleidingsonderdelen: mogelijkheid 1 (minors)

 

3.2 - Keuzeopleidingsonderdelen: mogelijkheid 2

 

4 - masterproef

NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
1MasterproefJ246072024