Volledig programma (120 studiepunten) versie 5

Onderwijstaal Nederlands

1 - algemene opleidingsonderdelen

60
NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
1Parallelle computersystemen11TW06Lieven Eeckhout601806
2Parallelle en gedistribueerde softwaresystemen11TW05Jan Fostier601806
3Ontwerp van multimediatoepassingen21TW06Peter Lambert601806
4Onderzoeksproject11TW07Joris Walraevens15903
5OntwerpprojectJ1TW06Dirk Stroobandt302709
6Mobiele en breedbandtoegangsnetwerken21TW05Ingrid Moerman601806
7Informatietheorie21TW07Heidi Steendam601806
8Wachtlijnanalyse en simulatie11TW07Dieter Fiems601806
9Machinaal leren12TW06Joni Dambre601806
10Informatiebeveiliging22TW05Eric Laermans601806

2 - keuzeopleidingsonderdelen

18
Op te nemen: 18 studiepunten te selecteren uit de onderstaande lijst. Na goedkeuring door de faculteit.
NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
1Geavanceerde modulatie en codering [en] 2TW07Heidi Steendam301204
2Geavanceerde multimediatoepassingen [en] 2TW06Erik Mannens301204
3Analoge elektronica1TW06Pieter Rombouts601806
4Compilers2TW06Bjorn De Sutter601806
5Ontwerpmethodologie voor FPGA's [en] 1TW06Dirk Stroobandt601806
6Computersturing van industriële processen [en] 1TW08Clara-Mihaela Ionescu601806
7Computergrafiek [en] 2TW07Aleksandra Pizurica301806
8Digitale bouwstenen2TW06Jan Doutreloigne52.51806
9Documentverwerking [en] 1TW07Antoon Bronselaer301204
10Estimatie- en decisietechnieken [en] 1TW07Sofian De Clercq301204
11Beheer van imperfecte data2TW07Guy De Tré301204
12Breedband kabel-TV- en huisnetwerken [en] 1TW05Luc Martens451204
13Beeldverwerking1TW07Wilfried Philips67.51806
14Informatiebeheer1TW07Guy De Tré601806
15Artificiële intelligentie [en] 1TW07Aleksandra Pizurica52.51806
16Modulatie en detectie [en] 1TW07Marc Moeneclaey601806
17Netwerkmodellering en -ontwerp [en] 2TW05Mario Pickavet301204
18Optimalisatietechnieken2TW07Wilfried Philips601806
19Programmeertalen [en] 2TW05Eric Laermans601806
20Robotica [en] 1TW06Tony Belpaeme601806
21Sensoren en actuatoren [en] 2TW06Herbert De Smet451806
22Signaalverwerking [en] 2TW06Nilesh Madhu601806
23Softwarearchitectuur [en] 1TW05Frank Gielen601204
24Softwarebeheer2TW05Jozef De Man37.51806
25Spraakverwerking [en] 2TW06Kris Demuynck301204
26Prestatie-analyse van telecommunicatiesystemen [en] 1TW07Sabine Wittevrongel301204
27Internet of Things [en] 1TW05Jeroen Hoebeke57.51806
28Softwarehacking en -protectie [en] 1TW06Bjorn De Sutter601806
29Big Data Science [en] 2TW06Tijl De Bie601806
30Discrete algoritmen2WE02Veerle Fack451656
31Fundamenten van programmeertalen1WE02Christophe Scholliers451656
32Aanbevelingssystemen [en] 2TW05Luc Martens601806
33Speltheorie met ingenieurstoepassingen [en] 1TW07Heidi Steendam601806
34Blockchain: technologie en applicaties [en] 1TW06Bjorn De Sutter15903
35Computational Challenges in Bioinformatics [en] 2WE02Peter Dawyndt601806

3 - keuzeopleidingsonderdelen

18
Op te nemen: 18 studiepunten uit 1 mogelijkheid uit de onderstaande lijst. Na goedkeuring door de faculteit.

3.1 - Keuzeopleidingsonderdelen: mogelijkheid 1 (minors)18

 

3.2 - Keuzeopleidingsonderdelen: mogelijkheid 218

 

4 - masterproef

24
NrCursusRefSemesterMt1Mt2VakgroepLesgeverContactStudietijdSP
1MasterproefJ246072024